Alkolsüz Parti İçeceği Tarifi

Alkolsüz Parti İçeceği Tarifi

Alkolsüz Parti İçeceği Tarifi, partiler her an her yerde ve hemen hemen her sebeple verilebilir. Tüm sevdikler bir arada toplanır. Bir güne karar verilir, türlü türlü atıştırmalıklar ev sahibi tarafından hazırlanır büyük bir heyecan ve özveri ile hazırlanmaya koyulur. Bu aşamada içecekler de düşünülmek zorundadır çünkü partilerin olmazsa olmazı, renk katanı türlü türlü içeceklerin sevdiklerle paylaşılması, eldeki kağıt bardaklardır. Bu noktada alkolsüz bir parti vermek hem alkolden uzak, gerçek bir eğlence yaşama isteği, hem de alkolün tercih edilmemesi gibi birçok nedenden ötürü olabilir. Bu durumda alkol yoksa içecek yok diye düşünüp stres olmaya alkolsüz parti içeceği tarifimiz ile son vermekte kararlıyız. Alkollü bir içecek kadar eğlenceli ama alkolün zararlarından tamamen uzak, gönül rahatlığı ile tüm sevdiklerinize ikram edebileceğiniz alkolsüz parti içeceği tarifimizin detaylarına kaydırarak ulaşabilirsiniz.

Alkolsüz Parti İçeceği Tarifi İçin Gereken Malzemeler:

  • 20 adet disk limon dilimleri
  • 30 minik buz küpleri
  • 30 adet kurutulmuş erik
  • 30 adet ortadan kesilmiş minik lime
  • 2 kutu sprite

Alkolsüz Parti İçeceği Nasıl Yapılır?

  1. Büyük bir sürahiye 30 adet ortadan kesilmiş minik lime, 20 adet disk limon dilimlerini, 2 kutu spriteı, 30 adet kurutulmuş eriği alarak karıştırın.
  2. Bardaklara döktüğünüz içeceğiniz servise hazır. afiyet olsun!
YAZAR BİLGİSİ
Birbirinden farklı yemek tarifleri, tatlı tarifleri, binlerce doğal yemek tarifleri, salata tarifleri ve pratik yemek tariflerini sizlere sunmaktan mutluluk duyan bir kişi. Size Yemek Tarifleri
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.