Ayak Mantarı Nasıl Gider?

27.02.2022
895
Ayak Mantarı Nasıl Gider?

Ayak Mantarı Nasıl Gider? Uzun süre havasız kalan ayaklar belli bir süre sonra terler ve mantarların üremesi için uygun ortam oluşabilir. Bir mantar enfeksiyonunun olumsuz ve en kötü durumu, ayağa yerleşip çoğaldıktan sonra kuruması ve ondan kurtulmasının uzun zaman almasıdır. İyileşme süreci mantar enfeksiyonu için oldukça zorlu bir dönemdir. Piyasada çok yüksek fiyatlara satılan mantar ilaçları ve kremler kesin çözüm değil. Sadece mantarın büyümesini ve yayılmasını durdurur.

Ayak Mantarı Nasıl Gider?

yak mantarını tamamen yok eden evde hazırlayabileceğiniz karışımlar olduğunu biliyor muydunuz? Bu mantarı yok etmek için kullandığımız bu karışım ve uygulamada bulunan malzemeleri kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Malzemeler

bir kova su
8-10 çay kaşığı kabartma tozu
2 çay kaşığı elma sirkesi
Başvuru prosedürleri

Tırnak mantarı için en iyi yöntemlerden biri olan bu karışımı uygulamak için önce ayaklarınızı önceden eklediğiniz kabartma tozu ve sirkeli bir kova suya batırın. Ayaklarınızı yaklaşık 20 dakika suda bekletin ve ardından belli bir süre bekledikten sonra ayaklarınızı çıkarın ve kurulayın. Bu uygulamayı günde iki kez yaparsanız sirke bu enfeksiyonla savaşır ve onu kurutur. Kabartma tozu mantarın büyümesini ve yayılmasını engeller.

YAZAR BİLGİSİ
Birbirinden farklı yemek tarifleri, tatlı tarifleri, binlerce doğal yemek tarifleri, salata tarifleri ve pratik yemek tariflerini sizlere sunmaktan mutluluk duyan bir kişi. Size Yemek Tarifleri
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.