Hurmalı Coco Puding Tarifi

Hurmalı Coco Puding Tarifi

Hurmalı Coco Puding Tarifi, bu puding hem sadece üç malzeme ile hazırlanıyor hem de oldukça sağlıklı ve içinde rafine şeker barındırmıyor desek inanır mısınız? Bu inanmanın güç olduğu lezzet ve sunuma sahip puding yerken pişman etmemekle kalmıyor, aynı zamanda tatlı isteğinizi sağlıklı bir şekilde bastırmanın mutluluğunu yaşatıyor.  Faydaları saymakla tükenmeyecek enfes cennet hurmasının ana malzemesi olduğu bu puding tatlılığı nedeniyle gerçeğini aratmıyor. Ona eşlik eden kakao ise kendine has o çok sevdiğiniz çikolata aromasını damağınıza taşırken son noktada ise pudingimize adını vermiş olan hindistan cevizi ile taçlandırıyoruz bu lezzeti. Geriye kalan tek şey ise onu afiyetle tüketmek. Şimdiden ellerinize sağlık.

Hurmalı Coco Puding Tarifi İçin Gereken Malzemeler:

  • 1 tane orta boy cennet hurması
  • 1 yemek kaşığı Hindistan cevizi rendesi
  • 1 yemek kaşığı kakao

Hurmalı Coco Puding Nasıl Yapılır?

  1. 1 tane orta boy hurmayı çataldan yardım alarak ezin. Üzerine 1 yemek kaşığı kakao ilave edin. Çatal ile karıştırın. Üzerine 1 yemek kaşığı Hindistan cevizi rendesi alın ve çatal ile karıştırın.
  2. İyice karıştırdıktan sonra karışımı cup bardağa alıp tüketin.
YAZAR BİLGİSİ
Birbirinden farklı yemek tarifleri, tatlı tarifleri, binlerce doğal yemek tarifleri, salata tarifleri ve pratik yemek tariflerini sizlere sunmaktan mutluluk duyan bir kişi. Size Yemek Tarifleri
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.