Market Noodle’ı Nasıl Yapılır

Market Noodle’ı Nasıl Yapılır

Marketlerden alabileceğiniz tam bir öğrenci yemeği olan noodle ile karşınızdayız. Sizlere hem videolu hem yazılı anlatımımızla oldukça kolaylık sağlayacağız. Oldukça kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve bizim dahil oldukça beğenilen bir tarif olan Market Noodle’ı Nasıl Yapılır şimdi onu anlatacağız.

Öğrenci evlerinde makarna devri artık bitti bu makarnanın yanında oldukça güzel bir sos bulunmaktadır. İçerisinden bir yağ, chili ve köri sosu çıkacaktır. Bu sosları nasıl kullanabileceğinizi anlattık. Toplamda yapımı 5 dakika bile sürmeyen bu tarifi eğer marketten noodle’ı aldıysanız yapmaya başlayalım.

Sulu veya susuz tercih edebilirsiniz üzerini soğan ile süsleyebilirsiniz. E haydi aşağıdan videoya tıklayın kanala abone olup, zili açın ve videoya bir like atın. Afiyet olsun!

Market Noodle’ı Nasıl Yapılır

  1. Tencereye 3 su bardağı su ilave ediyoruz. Ve tencerenin altını açıyoruz.
  2. Suyumuz kaynadığında sadece noodle’ı paketinden çıkarıyoruz ve tencereye koyuyoruz. Noodle yumuşayana kadar almıyoruz.
  3. Noodle yumuşayana kadar tabağımıza çıkan sosları döküyoruz.
  4. Noodle yumuşadığında tabağımıza ister sulu ister susuz ilave edip karıştırıyoruz.
  5. Ve noodle hazır afiyet olsun!
YAZAR BİLGİSİ
Birbirinden farklı yemek tarifleri, tatlı tarifleri, binlerce doğal yemek tarifleri, salata tarifleri ve pratik yemek tariflerini sizlere sunmaktan mutluluk duyan bir kişi. Size Yemek Tarifleri
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.